O NAS


Kim jesteśmy?

BioEngineering.pl to przedsiębiorstwo działające na rynku od 2011 roku, specjalizujące się w rozwijaniu technologii medycznych, bionicznych oraz cybernetycznych. Wspomagamy automatyzację przemysłu medycznego oraz farmaceutycznego, ale nie tylko. Realizujemy projekty z różnych dziedzin inżynierii.

BioEngineering.pl to interdyscyplinarny zespół inżynierów o rozmaitych specjalizacjach. Konstruktorzy, automatycy, elektronicy, mechatronicy i programiści wspólnie podejmują wyzwania, stające na drodze od pomysłu projektu do jego wdrożenia. Nasze projekty medyczne konsultujemy z lekarzami, rehabilitantami i protetykami.

alternative

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • 1

  Nie boimy się wyzwań

  BioEngineering.pl to miejsce, gdzie nawet najodważniejsze projekty mają szansę stać się rzeczywistością.

 • 2

  Działamy zespołowo

  Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin stawiamy czoła skomplikowanym zagadnieniom.

 • 3

  Kochamy technologię

  Tworzymy narzędzia i rozwiązania dla współczesnej medycyny, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie m.in. z zaawansowanej automatyki i robotyki.


alternative
Jesteśmy zespołem specjalistów, w którym tworzymy urządzenia trudne lub pozornie niemożliwe do zrealizowania. Razem udowadniamy, że wszystko jest możliwe.
alternative
Wojciech Jopek

prezes zarządu BioEngineering.pl

alternative

Zrealizowane projekty

Od ponad 10 lat z powodzeniem realizujemy projekty wymagające innowacyjnego podejścia oraz wysokich kompetencji inżynierskich. Mimo, że naszą główną specjalizacją jest bioinżynieria, nie stronimy od projektów wspomagających rozwój innych gałęzi przemysłu.


Zobacz nasze projekty